Всесвітня мережа Інтернет є щоденним інструментом роботи будь-якого підприємства. І сьогодні Інтернет – це не просто можливість відправити електронну пошту, почитати новини на сайтах або знайти необхідну інформацію в пошукових системах, з його допомогою ви можете повністю організувати робочий процес в офісі.

Організація віртуальної мережі

Ви можете об’єднати свої офіси в єдину корпоративну мережу! Це дозволить автоматизувати бізнес-процеси і значно скоротити витрати на управління ними. Безсумнівним плюсом є висока ступінь захищеності інформації та нетарифікований необмежений трафік усередині мережі.

Організація віддаленого доступу

Чудова можливість для керівника управляти компанією з дому. Крім того, об’єднання офісів компанії в єдину корпоративну мережу зв’язку знижує витрати на комунікації між офісами та дає відмінну можливість оперативно обмінюватися інформацією.

Відеоконференцзв’язок та відеоспостереження

Економія часу та коштів за рахунок можливості знаходитись одночасно в декількох місцях, не залишаючи офісу.
Відеоконференцзв’язок забезпечує оперативне особисте спілкування без візитів до віддалених офісів і до партнерів.
Відеоспостереження в офісі допоможе підвищити рівень безпеки компанії шляхом повного контролю того, що відбувається в віддаленому приміщенні.ТОВ «ВіАрНет» надає послуги зв’язку на базі власної волоконно-оптичної інфраструктури. Ми співпрацюємо з бізнес-центрами, виробничими компаніями, навчальними закладами, державними установами, комерційними фірмами, приватними особами, надаючи їм широкий спектр послуг зв’язку. Ми завжди раді відкрити для Вас нові можливості у всесвітній мережі Інтернет!

© 2024 WeAreNet.